OPIS STANOWISKA:

  • spawanie elementów konstrukcji wsporczych pod rurociągi na budowie
  • spawanie rur stalowych czarnych w momencie modernizacji sprefabrykowanych elementów

WYMAGANIA:

  • min. 2 lata doświadczenia przy realizacji inwestycji budowlanych w zakresie sanitarnym lub przemysłowym
  • mile widziana umiejętność spawania metodą MAG, Elektroda
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:​

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacjii (cv, list motywacyjny) z podaniem stanowiska oraz dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 2002r. Nr.101,poz.926 z późn.zm.)” na adres praca@marbud24.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Close Menu